Príbeh - AVE NATURA ®

Naša filozofia

Všetky naše výrobky obsahujú iba 100% prírodné látky, extrakty a esencie z rôznch častí rastlín, ktorých účinky sú podložené rokmi výskumov. To, čo robíme inak, je získavanie extraktov prevratnou technológiou s označením AVENAL. Pri našom patentovanom spôsobe vznikajú povrchovo aktívne látky s výnimočnými nielen chemickými, ale aj fyzikálnymi vlastnosťami.

 

V bežnej ľudskej reči, dokážeme extrahovať omnoho účinnejšie a omnoho viac funkčných látok, ktoré následne dokážeme aj efektívne dopraviť do organizmu. Čo je iné oproti akýmkoľvek ďalším prírodným produktom, s akými ste sa doposiaľ stretli je práve schopnosť zabezpečiť transfer účinných látok hlboko do bunkových štruktúr a podstatnou mierou zvyšovať a urýchľovať výmenu iónov.

>900
Spokojných zákazníkov
5
Krajín
4.5
Hodnotenie zákazníkov
10000
Unikátnych návštev mesačne

Výsledky hovoria za nás

V prípade živých organizmov sa aplikácia doposiaľ spomenutého know-how prejavuje zlepšením látkovej výmeny a lepším využitím rôznych nutrientov – výživných látok. Tiež v hlbšom a efektívnejšom dopravení účinných látok na „svoje miesto“. Na iných úrovniach sa tieto nové vlastnosti prejavujú takmer dokonalým odstraňovaním balastných látok z rôznych povrchov. Veľmi dôležité je, že tieto produkty ani po splnení svojej funkcie nezaťažujú životné prostredie. Čo z prírody vezmeme, to jej bez škodlivých zvyškov vrátime.

 

Netvrdíme, že sme prišli na všetko. Zdravie človeka predstavuje mimoriadne zložitý komplex. Avšak veríme, že transparentným prístupom a kvalitou spracovania budú produkty AVE NATURA z dlhodobého hľadiska prínosom v mnohých oblastiach nielen vám ale aj prostrediu okolo vás.